foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapisy na rok szkolny 2023/2024, zapraszamy do kontaktu.

  Kadrę szkoły stanowią wysoko wykwalifikowani nauczyciele z kierunkowym wykształceniem pedagogicznym. Wszyscy zaangażowani w swoją pracę, młodzi pełni energii i zapału do pracy z dziećmi cechujący się życzliwością, serdecznością, tolerancją, oraz otwartością na potrzeby dzieci i ich rodziców.

DYREKCJA SZKOŁY:

       Dyrektor szkoły – mgr Joanna Szwed

Wicedyrektor – mgr Maria Bruniecka , Wicedyrektor – mgr inż. Dariusz Troka

 

NAUCZYCIELE -  SZKOŁA PODSTAWOWA:

   

 LP

 NAZWISKO I  IMIĘ

PRZEDMIOT

 KLASA

1.

Bednarek Alicja

 

BIOLOGIA

WDŻwR (I semestr)

WDŻwR (II semestr)

 V, VI, VIIIA, VIIIB

IV, V

VI, VIIIA, VIIIB

2.

Brzoskowska Karolina

PRZYRODA

GEOGRAFIA

ZAJ. Z WYCH.

 IV

V, VI, VIIIA, VIIIB

V

3.

Jerzyk-Pakusz Elżbieta

 

J. NIEMIECKI

IV, V, VI, VIIIA, VIIIB

4.

Buszman Daniel

WF

IV, VI, VI, VIIIA, VIIIB dziewczęta

5.

Chrapkowska Joanna

DORADZTWO ZAWODOWE

VIIIA, VIIIB

6.

Czarnota Barbara

HISTORIA

WOS

IV, V, VI

VIIIA, VIIIB

7.

Fennig Katarzyna

CHEMIA

VIIIA, VIIIB

8.

Gostomska Barbara

J. KASZUBSKI

I, II, III, IV, V, VIIIA

9.

Kowalke Anna

INFORMATYKA

IV, V, VI, VIIIA, VIIIB

10.

Jereczek-Omernik Anna

 

HISTORIA

J. ANGIELSKI

TECHNIKI UCZENIA

ZAJ. Z WYCH.

VIIIA, VIIIB

III

I, III, IV

VI

11.

Kerlin Dorota

J. KASZUBSKI

WHiK

ZAJ. Z WYCH.

VI, VIIIB

V, VI

VIIIB

12.

Kłopotek Bogumiła

MATEMATYKA

IV, VIIIB

13.

Kulesza Gabriela

MATEMATYKA

V, VI, VIIIA

14.

Kleinschmidt Natalia

 

NAUCZ. ZINTEGROWANE

ŚWIETLICA

III

I, II, III, IV

15.

Kosznik Alicja

J. POLSKI

IV, V, VI

16.

Płottke Krzysztof

WF

IV, V, VI, VIIIA, VIIIB  chłopcy

17.

Rolbiecki Krzysztof

FIZYKA

VIIIA, VIIIB

18.

Szamborska-Farrow Aleksandra

J. ANGIELSKI

ZAJ. Z WYCH.

I, II, IV, V, VI, VIIIA, VIIIB

VIIIA

19.

Szewczyk Iwona

RELIGIA

 

ZAJ. Z WYCH.

I, II, III, IV, V,

VI, VIIIA, VIIIB,

IV

20.

Szulc Małgorzata

PLASTYKA

ŚWIETLICA

IV, V, VI

I, II, III, IV

21.

Szwed Joanna

MUZYKA

IV, V, VI

22.

Troka Dariusz

TECHNIKA

EDB

IV, V, VI

VIIIA, VIIIB

23.

Wendt Aleksandra

NAUCZ. ZINTEGROWANE

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

ŚWIETLICA

I

IV, V, VI, VII, VIII

 

I, II, III, IV

24.

Piankowska Anna

 

NAUCZ. ZINTEGROWANE

ŚWIETLICA

II

I, II, III, IV

25.

Wołodzin Grażyna

J. POLSKI

VIIIA, VIIIB

26.

Paracka Zofia

LOGOPEDIA

I, II, III, IV

27.

Kreft Alicja

PSYCHOLOG

I, II, III, IV, V, VI,

VIIIA, VIIIB

Spacer po szkole

cert2019.jpg

20 -lecie "PRYMUS"

*** Studio Tańca ***

Wyniki egzamin ósmoklasisty

Copyright © 2022 Prywatna Szkoła Podstawowa "PRYMUS" Rights Reserved.