foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapisy na rok szkolny 2024/2025, zapraszamy do kontaktu.

W konkursie wzięło udział przeszło 1200 utalentowanych tancerzy z całego kraju. Zawodnicy w różnym wieku mierzyli się w tańcu hip-hop, disco oraz innych formach.

Natomiast 6 kwietnia br. nasi tancerze wzięli udział w 7 Ogólnopolskim Festiwalu Form Tanecznych "Dance Group" w Gdańsku zdobywając:

- II m. w kat. hip-hop formacje 12-15 oraz III m. w kat. hip-hop formacje do 11 lat.

ZTN Rytm działa przy Studiu Tańca DANCE&Rytm w Kościerzynie. Ta grupa działa od ponad 23 lat. Ciężka praca i poświęcenie opłaciło się. Tancerze mają na swoim koncie tytuły wicemistrzów Polski oraz tytuł piątego finalisty Mistrzostw Europy i Świata. Instruktorzy grup to: Łukasz Troka, Małgorzata Weiss, Magda Nykiel i Roksana Blok.

Nasze studio powstało z miłości do tańca i nauczania dzieci. Nawiązaliśmy wspaniałe kontakty z tancerzami podczas kilkukrotnych wyjazdów na mistrzostwa m.in. do Włoch, Niemiec, Czech czy Danii. Uczestniczyliśmy w wielu konkursach i występach, tworząc tym samym silną reprezentację naszego miasta, województwa i kraju.

Nasi pierwsi tancerze są już dorośli i mają własne rodziny, a ich dzieci tańczą, idąc w ślady rodziców. Niektórzy do nas wrócili i tańczą nadal, stąd pierwsze tegoroczne trofeum ekipy 31+.

Nasza szkoła tańca tworzy doskonałe warunki, by wzmocnić charakter dzieci, tancerzy. Specjalnie dla młodych par organizujemy indywidualne lekcje, na których układamy choreografię. Niech ten pierwszy taniec już nie będzie ostatnim! Gwarantujemy satysfakcję
z naszych zajęć. Oferujemy lekcje tańca nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych, m.in. gorącą zumbę z Małgosią Weiss. Zajęcia z hip-hopu prowadzi utalentowany tancerz oraz trener formacji Rytmu Łukasz Troka.

Samba, Cha-cha, Rumba, Jive, Walc Angielski, Walc Wiedeński, Foxtrot, Tango- to style taneczne tańca towarzyskiego, których nauczy doświadczony tancerz i trener Paweł Beńko. Program zajęć jest dostosowany zawsze do umiejętności grupy. Kurs tańca w naszym studiu jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie wolnego wieczoru. Podczas zajęć nasi wspaniali trenerzy zadbają o dopilnowanie, aby ten kurs stał się przyjemnością.

Zapraszamy więc wszystkich zakochanych w tańcu i muzyce, aby dołączyli do naszej wielkiej rodziny. Zapraszamy naszych absolwentów, ich dzieci oraz rodziny, naszych aktywnych tancerzy oraz tych przyszłych, którzy zapragną z nami spędzić wspaniałe chwile. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Ranking Szkół Podstawowych 2022

PSP "PRYMUS" na 469 miejscu na 10 306 tyś. szkół podstawowych publicznych oraz niepublicznych, które spełniły wymogi regulaminu w Ogólnopolskim rankingu szkół podstawowych 2023 roku, opublikowanym przez portal WaszaEdukacja.pl

Wyniki egzamin ósmoklasisty

Spacer po szkole

cert2019.jpg

20 -lecie "PRYMUS"

*** Studio Tańca ***

Copyright © 2024 Prywatna Szkoła Podstawowa "PRYMUS" Rights Reserved.