Zapisy na rok szkolny 2024/2025, zapraszamy do kontaktu.

IMG 6802        Osiągnięcia uczniów "Prymusa" w XX Lidze Matematycznej zorganizowanej przez Akademię Pomorską i I LO w Słupsku!

W tym roku w konkursie "XX Liga Matematyczna" uczestniczyło 229 uczniów z klas IV - VI oraz 221 uczniów z klas VII - VIII. Największy sukces osiągnęła Hanna Lubecka z klasy VIII. Zdobyła maksymalną ilość punktów (145 na 145), jednocześnie uzyskując tytuł LAUREATA.

Hanna Lubecka uzyskała również tytuł finalisty w Kuratoryjnym Konkursie Chemicznym dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego w roku szkolnym 2020/2021. Gratulujemy.

Jako jedyna ze wszystkich uczestników uzyskała taki bardzo wysoki wynik.

W tym samym konkursie wziął również udział Igor Bełwon z klasy VI. Uzyskał tytuł FINALISTY (tylko 1 punkt dzielił go od tytułu laureata), w finale uzyskał 49 na 50 punktów. Gratulujemy sukcesu i życzymy zwycięzcom powodzenia w kolejnych konkursach.

Ranking Szkół Podstawowych 2022

PSP "PRYMUS" na 469 miejscu na 10 306 tyś. szkół podstawowych publicznych oraz niepublicznych, które spełniły wymogi regulaminu w Ogólnopolskim rankingu szkół podstawowych 2023 roku, opublikowanym przez portal WaszaEdukacja.pl

Wyniki egzamin ósmoklasisty

Spacer po szkole

cert2019.jpg

20 -lecie "PRYMUS"

*** Studio Tańca ***

Copyright © 2024 Prywatna Szkoła Podstawowa "PRYMUS" Rights Reserved.