foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapisy na rok szkolny 2022/2023 Nabór do klasy I,II,III,IV, szkoły podstawowej

Joanna Peplińska - absolwentka Prywatnego Gimnazjum "Prymus", dietetyk medyczny, absolwentka studiów II stopnia dietetyki klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzi poradnię dietetyki medycznej w Kościerzynie i Gdańsku, w której pomaga swoim pacjentom wyleczyć się z nadwagi i chorób dietozależnych. Podniosła również swoje kwalifikacje z dziedziny dietetyki, kończąc studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki w Wyższej Szkole Nauk Społecznych
w Lublinie. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyki. Zdobytą wiedzę przekazuje nie tylko swoim pacjentom, ale także studentom szkół policealnych w Gdańsku.

JoannaPeplińska


Julia Mańska - absolwentka Prywatnego Gimnazjum "Prymus" w Kościerzynie, obecnie uczęszcza do I Liceum Ogólnokształcącego w Kościerzynie. Lubi czytać książki, oglądać filmy, lecz Jej największą pasją jest muzyka. Od najmłodszych lat śpiew wypełnia całe życie Julii, gra również na pianinie. Należy do chóru szkolnego LO, a także do zespołu wokalnego działającego przy Gimnazjum "Prymus". Mimo niewielkiej ilości wolnego czasu stara się cały czas być blisko muzyki, ponieważ sprawia Jej ona wiele radości i chce rozwijać się w tym kierunku jeszcze wiele lat.

DSC080513


Maciej Andrzejewski - absolwent Prywatnego Gimnazjum „Prymus” oraz Politechniki Gdańskiej Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa na kierunku Oceanotechniki – profil: Maszyny Siłownie i Urządzenia specjalność: Maszyny Cieplne Wirnikowe. Dodatkowo ukończył kierunek Projektowanie i Modelowanie Systemów Energetycznych o specjalności Napędy turbinowe w transporcie lądowym, oceanotechnice i lotnictwie. Od 7 roku życia chce zostać pilotem i wytrwale dąży do tego celu.

FB IMG 1453552139542  FB IMG 1453552187402  received 1208729042488588  received 1208730009155158  received 1208730019155157

 


Magda Nykiel – absolwentka Prywatnego Gimnazjum „Prymus” w Kościerzynie. Studentka kierunku lekarskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W planach ma specjalizację z chirurgii i medycyny sportowej. Największą Jej pasją jest taniec, a ponadto interesuje się też siatkówką, pomagając w organizacji meczów drużynie Lotosu Trefla Gdańsk.
           W przyszłości chciałaby swoje pasje połączyć i zostać lekarzem drużyny siatkarskiej, a może nawet i reprezentacji Polski.

  nykiel 1  nykiel 4  nykiel 3  nykiel 2


       Nina Karpińska- absolwentka Prywatnego Gimnazjum Prymus w Kościerzynie.
  Od 2015 r. uczennica 3 Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni w dwujęzycznej klasie biologiczno-chemicznej. Osobowość artystyczna, w swoim dorobku ma m.in 1 miejsce
w Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Sadlinkach, 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej, 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Wierszy Wisławy Szymborskiej oraz 2 miejsce w Międzynarodowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Będzinie w kategorii młodzieżowych zespołów wokalnych. Oprócz śpiewu interesuje się teatrem, w latach 2013-2014 była członkiem grupy wokalnej Teatru Junior przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, gdzie jako solistka brała udział w sztukach: " Gwiazdka w Muzycznym " oraz "Pipi".

  Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Muzyczną 1 stopnia w Kościerzynie w klasie skrzypiec. W latach 2014-2015 była radną Młodzieżowej Rady Miasta w Kościerzynie. W 2015 roku zdobyła tytuł laureata Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

Swoją przyszłość planuje związać z medycyną, jednak nie wyklucza dalszej działalności artystycznej.

DSC 2656


      Robert Czarnota - absolwent Prywatnego Gimnazjum "Prymus" w Kościerzynie. Jako licealista, za wyniki w nauce, dwukrotnie nagradzany stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Robert Czarnota losy absolwentów

Obecnie student prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Zwycięzca uniwersytecki
ch konkursów wiedzy z prawa konstytucyjnego oraz z prawa administracyjnego. Coroczny stypendysta Rektora Uniwersytetu Gdańskiego w kategorii stypendium dla najlepszych studentów.
Członek sekcji prawa cywilnego Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej.

 

Zdjecie Monako 2017         


Spacer po szkole

cert2019.jpg

20 -lecie "PRYMUS"

*** Studio Tańca ***

Wyniki egzamin ósmoklasisty

Copyright © 2022 Prywatna Szkoła Podstawowa "PRYMUS" Rights Reserved.