foto1
foto1
foto1
Zapisy na rok szkolny 2024/2025, zapraszamy do kontaktu.

Zwycięzcą grupy klasy IV - VIII został Jakub Andrzejewski z ZS-P nr 3 w Kościerzynie, II miejsce zajął Kacper Lubiszewski z SP w Starej Kiszewie, a na miejscu III uplasował się Cyprian Biesaga, również z SP w Starej Kiszewie. W grupie klasy I - III zwycięzcą został Piotr Dawczak z ZS w Lipuszu, II miejsce zajął Jakub Lange z PSP Prymus w Kościerzynie, a na miejscu III uplasował się Maciej Noga z ZS-P nr 3 w Kościerzynie. Z obu grup wyróżniono najlepsze szachistki: Natalię Toczyńską z Nowej Karczmy oraz Esterę Modrzejewską z Lipusza. Laureaci sobotnich zmagań szachowych zostali nagrodzeni pucharami, medalami, dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Prywatną Szkołę Podstawową „Prymus” w Kościerzynie. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Ponadto dla wszystkich uczestników turnieju został przygotowany słodki poczęstunek.
      Za zorganizowanie turnieju dziękujemy bardzo Panu Zdzisławowi Pelowskiemu, który jak zawsze zadbał o perfekcyjny przebieg zawodów.

Ze szczegółami turnieju szachowego oraz klasyfikacją końcową rozgrywek można zapoznać się pod podanymi linkami:

Ranking Szkół Podstawowych 2022

PSP "PRYMUS" na 469 miejscu na 10 306 tyś. szkół podstawowych publicznych oraz niepublicznych, które spełniły wymogi regulaminu w Ogólnopolskim rankingu szkół podstawowych 2023 roku, opublikowanym przez portal WaszaEdukacja.pl