foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Zapraszamy na zajęcia od Poniedziałku do Piątku

GOSIA WEISS

Gosia związana jest z tańcem od 5 lat. Pierwsze kroki stawiała w Zespole Tańca Nowoczesnego RYTM, w którym do dzisiaj jest jedną z głównych tancerek. Wraz z Zespołem została drugą Vice-Mistrzynią Polski w kat. hip -hop oraz reprezentowała kraj na Mistrzostwach Europy oraz Mistrzostwach Świata. Na swoim koncie ma niejedno zwycięstwo w turniejach ogólnopolskich. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas prowadzenia zajęć z najmłodszą grupą RYTMu. Jest wykwalifikowanym instruktorem ZUMBY i ZUMBY Kids.

SARA WERRA

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i oligofrenopedagogiki, nauczyciel języka angielskiego. Aktualnie wychowawca i nauczyciel w szkole podstawowej. . Sara swoją przygodę z tańcem rozpoczęła, będąc dzieckiem i kontynuowała przez 12 lat. Absolwentka Zespołu Tańca Nowoczesnego RYTM w Kościerzynie. Teraz sama ma przyjemność tańczyć i nauczać dzieci. Posiada doświadczenie w tworzeniu podkładów muzycznych i choreografii tanecznych dla dzieci. W swojej pracy preferuje innowacyjne metody nauczania, stąd nauka języka angielskiego poprzez ruch, taniec i wykorzystanie metody TPR. Motto: ?Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat?. Dla Sary przebywanie z dziećmi to nie praca, a pasja.

KAROL PRĄDZIŃSKI

W ciągu 8. lat spędzonych z tańcem, Karol rozwijał swoje umiejętności na wielu warsztatach tanecznych ze światowej klasy instruktorami m.in. z Matthew Tsengiem, Michałem Pirógiem, Gabrielem Francisco, Karolem Niecikowskim, Piotrem Jeznachem. Aktualnie jest tancerzem Zespołu Tańca Nowoczesnego RYTM, a także choreografem grupy Juniorskiej, którą jako jedyny doprowadził do finału Mistrzostw Polski hip -hop. Na swoich zajęciach skupia się nie tylko na technice tanecznej, ale także na przekazywaniu emocji. Dzięki dużemu doświadczeniu jest bardzo różnorodny i na jego zajęciach z pewnością nie będziecie się nudzić!

ŁUKASZ TROKA

Energia i moc - to słowa, które najlepiej opisują Łukasza. Na co dzień wydaje się być bardzo spokojny, jednak na parkiecie to energetyczna bomba. Jest choreografem Zespołu Tańca Nowoczesnego RYTM. Dzięki jego choreografiom, grupa stanęła na podium Mistrzostw Polski i z roku na rok jeszcze bardziej się rozwija, ale pamięta swoje pierwsze taneczne kroki i wie jak poprowadzić zajęcia z osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem. Doskonale potwierdził to prowadząc rytMOVE! WARSZTATY, na których sala pękała w szwach. Na pewno nie pożałujecie dołączając do hip-hopowych grup Łukasza.

PAWEŁ BEŃKO

Paweł ma taniec we krwi - dosłownie, bo w jego rodzinie jest to już tradycja. Dzięki temu wie o tańcach towarzyskich chyba wszystko. Vice-Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski formacji standardowych, medalista turniejów ogólnopolskich, finalista turniejów międzynarodowych . Ma doświadczenie w pracy z parami zarówno młodzieżowymi, jak i seniorskimi. Jest instruktorem wymagającym, ale cierpliwym. Zajęcia prowadzi w świetnej atmosferze i z uśmiechem na ustach.

Odwiedziny:

Dzisiaj7
Wczoraj4
W tym tygodniu36
W tym miesiącu146
Łącznie5912

Informacje:

  • IP: 3.236.110.106
  • System: Unknown

Kto jest online:

1
Online

31 lipiec 2021
Copyright © 2021 Dance&Rytm  Rights Reserved.